Восстановить пропущенные числа (89-15) * ?=0

+2
Ответы (2)
  1. 2 июля, 06:31
    0
    X=85-15

    x=70

    0:70=0

    85-15=70

    70*0=0
  2. 2 июля, 09:27
    0
    (89-15) * 0=0, тому що будь яке число, яке помножити на нуль, дасть нам 0