1953 + (17432-56*223) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 06:57
    0
    1) 56*223 = 12488

    2) 17432-12488=4944

    3) 1953+4944=6897

    1953 + (17432-56*223) = 6897