70 - (56-9+5) = 8 + (25+5-8) =

+3
Ответы (2)
  1. 7 января, 15:08
    0
    70 - (56-9+5) = 70-56+9-5=18

    8 + (25+5-8) = 8+25+5-8=30
  2. 7 января, 15:21
    0
    1 70 - (56-9+5) = 18

    2 8 + (25+5-8) = 30