Б) (11,28+3,4:0,85*1,55) : 4,6-0,8=

+1
Ответы (1)
  1. 1 августа, 16:12
    0
    (11.28+3,4:0,85*1,55) : 4,6-0,8=2

    3,4:0,85=4

    4*1,55=6,2

    11,28+6,2=17,48

    17,48:4,6=3,8=

    3,8-0,8=2