40?20?2?8=38

(40?20?) ?2?8=18

+5
Ответы (2)
  1. 27 июня, 12:20
    0
    (40+20) : 2+8=38

    (40-20) : 2+8=18
  2. 27 июня, 14:49
    0
    40+20:2+8=38

    (40-20) : 2+8=18