4 2/5 : х=8 4/5 : 2 1/2

+3
Ответы (1)
  1. 29 января, 02:50
    0
    4 2/5 : х=8 4/5 : 2 1/2; х=22/5*5/2*5/44; X=11/1*5/44; x=5/4; х=1 1/4