Периметер ривносторонього трикутника 12 см. Побудуй квадрат. сторона якого доривнюе сторони трикутника. Обчисли периметер квадрата.

+1
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 12:23
    0
    Ртр=3*а

    а=Ртр: 3

    а=12:3

    а=4 (см)

    Ркв=4*а

    Ркв=4*4

    Ркв=16 (см)