24:х=12:2, 32:х=16:4, 12 : у = 11: 11, Х х 6 = 4 х 9, У х 7 = 13 + 43, 1 х У = 5 х 2

+2
Ответы (1)
  1. 13 августа, 11:47
    0
    24 х=12:2

    24 х=6

    х=24:6

    х=4

    32:х=16:4

    32:х=4

    х=32:4

    х=8

    12:у=11:11

    12:у=1

    у=12:1

    у=12

    х*6=4*9

    х*6=36

    х=36:6

    х=6

    у*7=13+43

    у*7=56

    у=56:7

    у=8

    1*у=5*2

    1 у=10

    у=10:1

    у=10