24092+3427*14/12-1028=?

+3
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 19:10
    0
    1) 24092+3427=27519

    2) 27519*14=385266

    3) 385266/12=32105.5

    4) 32105.5-1028=31077.5