2 дм (в квадрате) 46 см (в квадрате) + 18 дм (в квадрате) 4 см (в квадрате) ?

6 га17 а-2 га8 а?

+2
Ответы (1)
  1. 28 мая, 12:36
    0
    (2*100+46) + (18*100+4) = 20*100+50 = 20 дм²50 см² = 2050 см²

    (6*100+17) + (2*100+8) = 8*100 + 25 = 8 га25 а = 825 а