82-28 61-49 93 - (46+9) (28+33) - 8 54 - (42-7)

+3
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 11:00
    0
    82-28=54

    61-49=12

    93 - (46+9) = 38

    (28+33) - 8=53

    54 - (42-7) = 19

    так?