5 сут. - 18 ч. = 6 дм (в квадрате) - 38 см (в квадрате) =

2 ч. - 35 мин. = 6 ц. - 50 кг =

5 см (в квадрате) - 40 мм (в квадрате) = 8 т - 21 кг =

+3
Ответы (1)
  1. 9 мая, 10:22
    0
    5 сут-18 ч=24*5-18=120-18-102 ч=4 сут. 6 ч.

    2 ч - 35 мин = 2*60-35=120-35=85 ч=1 ч25 мин.

    6 ц-50 к=600 кг-50 кг=550 кг=5 ц50 кг.

    8 т-21 кг=8000 кг-21 кг=7979=7 т979 кг=7 т9 ц79 кг.