Д) 3/10+2/12 е) 5/12+4/15

+3
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 16:19
    0
    Д) 3/10+2/12=0,3+0,166 ... = 0,466 ...

    е) 5/12+4/15=0,683 ...