54*10-98

89*10-98

(854-176) / 3

(936-212) / 2

+4
Ответы (1)
  1. 8 января, 14:36
    0
    54*10=540 540-98=442

    89*10=890 890-98=792

    854-176=678 678:3=226

    936-221=724 724:2=362