Довжина прямокутника 15 дм, а його

площа - 60 см.

Обчисли периметр прямокутника

+1
Ответы (1)
  1. 13 января, 03:25
    0
    1) 60:15=4 (дм) - ширина прямоугольника 2) (15+4) * 2=38 (дм) - периметр прямоугольника