1) - 13 - (20-32)

2) - 4,5 - (7-9,5)

3) - 18 - (9-5)

4) 0,25 - (3-2,25)

+1
Ответы (2)
  1. 27 января, 22:23
    0
    1) = 25

    2) = - 2

    3) = - 22

    4) = - 0,5
  2. 27 января, 23:44
    0
    1) - 13-20+32=-1

    2) - 4,5-7+9,5 = - 2

    3) - 18-9+5=-22

    4) 0,25-3+2,25 = - 0,5