12-7/8 = 8 7/15-3 11/15=

+2
Ответы (1)
  1. 3 января, 05:33
    0
    12 - 7/8 = 11 1/8

    8 7/15 - 3 11/15 = 127/15 - 56/15 = 71/15 = 4 11/15