12-1/7; 21 - 4/13; 45 - 23/43; 99 - 43/45

+1
Ответы (1)
  1. 12 августа, 13:20
    0
    A) 12-1/7=84/7-1/7=83/7=11 6/7

    B) 21-4/13=273/13-4/13=269/13=20 9/13

    C) 45-23/43=1935/43-23/43=1912/43=44 20/43

    D) 99-43/45=4455/45-43/45=4412/45=98 2/45