4 3/8:2 1/2; 2 9/28:1 1/4; - 4 1/8+81/8; (1/2-41/12) : 35/36; 2 7/10:3/20

+2
Ответы (1)
  1. 12 января, 13:55
    0
    4 3/8:2 1/2=1 3/4

    2 9/28:11/4=59/77

    4 1/8+81/8=14 1/4

    (1/2+41/12) : 35=47/420

    2 7/10:3/20=18