12% от (47,3 : (-11) - 4,7) : (-23,23 : (-0,23) - 110)

+2
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 19:49
    0
    (47.3: (-11) - 4,7) : (-23,23: (-0,23) - 110) = (-4,3-4,7) : (101-110) = (-9) : (-9) = 1

    1:100*12=0,12