19.2+30% = 35.42+30% = 23+30%=

+3
Ответы (1)
  1. 29 января, 01:34
    0
    19.2:100*30=57,6 35,42:100*30=10,626 23:100*30=6,9

    19,2+57,6=76,8 35,42+10,626=46,046 23+6,9=29,9