9/11 : 3; 10/11 : 3.

+1
Ответы (2)
  1. 15 апреля, 08:52
    0
    9/11:3=9/11*1/3=3/11. 10/11:3=10/11*1/3=11/33=1/3
  2. 15 апреля, 12:08
    0
    9/11:3/1 9/1*1/3 9/3 3/1 3 10/11:3/1 10/11*1/3 10/33