0,65 х-2 1/3=0,2 х+3 1/2

+4
Ответы (1)
  1. 31 января, 16:55
    0
    0,65 х-2 1/3=0,2 х+3 1/2|•6 3,9 х-14=1,2 х+21 3,9 х-1,2 х=21+14 2,7 х=35 х=1 8/27