Склади задачу за виразом 59 - (23+16)

37+17

34+20

+2
Ответы (1)
  1. 12 октября, 00:03
    0
    Виразом?

    59 - (23+16) = 59-39=20

    37+17=37+7+10=44+10=54

    34+20=30+20+4=50+4=54