86-3*5+5=

5*5-5+20=

8*7+4*6=

+5
Ответы (2)
  1. 29 марта, 09:14
    0
    86-3*5+5=86-15+5=86-20=66

    5*5-5+20=25-5+20=20+20=40

    8*7+4*6=56+24=80
  2. 29 марта, 12:07
    0
    86-3*5+5=66 5*5-5+20=40

    8*7+4*6=80