5 см^2-40 мм^2 = ... 6 ц-50 кг = ...

8 т-21 кг = ...

6 дм^2-38 см^2 = ...

+3
Ответы (1)
  1. 10 августа, 15:51
    0
    5 см^2-40 мм^2=1 см^2

    6 ц-50 кг=5 ц50 кг

    8 т-21 кг=7 т979 кг

    6 дм^2-38 см^2=2 дм^28 см^2