92-*=61+13. (35-17) + * = 64

+5
Ответы (1)
  1. 5 марта, 03:54
    0
    1. 92-Х = 61+13

    Х = 61+13-92

    Х = - 18

    2. (35 - 17) + Х = 64

    Х = 64 - 18

    Х = 46