9,5 - (3,2x+1,8x) + 3,75=6,9

+3
Ответы (1)
  1. 21 июня, 02:12
    0
    9,5 - (3,2x+1,8x) + 3,75=6,9

    9,5 - (5 х) + 3,75=6,9

    -5 х=6,9-9,5-3,75

    -5 х=-6,35

    х=1,27