1) 8,43*5,7 2) 54,29*1000 3) 37,8:100 4) 8:32 5) 3,22:2,8 6) 15 : 0.75 (решите

+2
Ответы (1)
  1. 23 мая, 11:54
    0
    8,43*5,7=48,051

    54,29+1000=54,290

    37,8/100=0,378

    8/32=0,25

    3,22/2,8=1,15

    15/0,75=20