657*4 = 509*7 = 2193*5 = 7640*8 = 40018*9 = 80700*6 = (9010-6235) * 9 = 8 * (4348+2062) =

+2
Ответы (1)
  1. 25 февраля, 13:21
    0
    657*4=2628

    509*7=3563

    2193*5=10965

    7640*8=61120

    40018*9=360162

    80700*6=484200

    (9010-6235) * 9=24975

    8 * (4348+2062) = 51280