X - (-5) + 4,7 = - 11

+3
Ответы (1)
  1. 2 декабря, 14:01
    0
    Х - (-5) + 4,7=-11

    х+5+4,7=-11

    х+9,7=-11

    х=-11-9,7

    х=-20,7