98,4 + 2,52 : 0,7 - 80 * 0,4 при x=1, y=0,1

+3
Ответы (1)
  1. 30 мая, 20:03
    0
    1) 25,2:7=3,6

    2) 80*0,4=32

    3) 98,4+3,6=94,8

    4) 94,8-32=62,8