12*2,3+18,7*11+17,7*9+8*2,3

+2
Ответы (1)
  1. 9 мая, 21:14
    0
    12*2,3+18,7*11+17,7*9+8*2,3=411

    1. 12*2,3=27,6

    2. 18,7*11=205,7

    3. 17,7*9=159,3

    4. 8*2,3=18,4

    5. 27,6+18,4=46

    6. 205,7+159,3=365

    7. 46+365=411