Решите уравнение 1) 52-y=6 (2-y) + 10y 2) (6 (8a+3) - 5a=10a-5

+2
Ответы (1)
  1. 20 мая, 00:02
    0
    52-у=6 (2-у) + 10 у

    52-у=12-6 у+10 у

    -у-10 у+6 у=12-52

    -5 у=-40

    у=8

    Ответ: у=8

    (6 (8 а+3) - 5 а=10 а-5

    48 а+18-5 а=10 а-5

    33 а=23

    а=1,4 (сокращение)

    Ответ: а=1,4