340*2+30*60-30*1*1+36

+4
Ответы (1)
  1. 4 августа, 20:30
    0
    340 * 2 = 680

    30 * 60 = 1800

    30 * 1 = 30

    30 * 1 = 30

    680 + 1800 = 2480

    2480 - 30 = 2450

    2450 + 36 = 2486