2*4:1 + (70-7*8) * 1-0:24

+1
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 15:39
    0
    1) 7*8=56

    2) 70-56=14

    3) 2*4=8

    4) 8:1=8

    5) 14*1=14

    6) 0:24=0

    7) 8+14=22

    8) 22-0=22