30 м-9 дм 6 см-15 м 8 см=

+5
Ответы (1)
  1. 7 марта, 04:04
    0
    30 м = 3000 см

    9 дм 6 см = 96 см

    15 м 8 см = 1508 см

    3000-96-1508=2904-1508=1396 см=13 м 9 дм 6 см