7/16+1/4 = 25/36-2/9 =

+1
Ответы (2)
  1. 12 мая, 12:05
    0
    7/16 + 1/4 = 7/16+4/16=11/16

    25/36 - 2/9 = 17/36
  2. 12 мая, 12:56
    0
    7/16+1/4=7/16+4/16=11/16

    25/36-2/9=25/36-8/36=17/36