Магазин одержав 4 ящики из цвяхами и 3 ящики з шурупами. Уси ящики були однаковой маси. Усього в ящиках було 560 кг металевих виробив. Скильки кг цвяхив одержав магазин

+2
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 07:23
    0
    1) 4+3=7 (ящ) - всего

    2) 560:7=80 (кг) - в 1 ящике

    3) 80*4=320 (кг) - цвяхив