15-5

?-3

?+4

?-5

?+4

?-2

?+5

+3
Ответы (1)
  1. 10 марта, 18:55
    0
    10

    15-3=12

    15+4=19

    15-5=10

    15+4=19

    15-2=13

    15+5=20