1. (3 х+у) - (-3-4 у) =

2. (х+6 у) - (6 х-7 у) =

+1
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 10:48
    0
    1. (3 х + у) - (-3 - 4 у) = 3 х + у + 3 + 4 у = 3 х + 5 у + 3

    2. (х + 6 у) - (6 х - 7 у) = х + 6 у - 6 х + 7 у = (6 у + 7 у) - (6 х - х) = 13 у - 5 х