0:9 = (35+46) * 0 = 87: (85+2) - 1=

0:24 = (82-82) : 3 = 100-32: (16+16) =

0:33 = (30-29) * 8 = 90 - (48-18) * 1=

+5
Ответы (1)
  1. 19 января, 02:45
    0
    0:9=0

    (35+46) * 0=0

    87: (85+2) - 1=0

    0:24=0

    (82-82) : 3=0

    100-32: (16+16) = 99

    0:33=0

    (30-29) * 8=8

    90 - (48-18) * 1=70