Вычисли:

700 * (704058 - 695 809)

(676883+309 867) : 50

604003-940) 080 : 4

+3
Ответы (1)
  1. 30 марта, 18:54
    0
    700 * (704058-695809) = 5774300

    704058-965809=8249

    700*8249=5774300

    (676883+309867) : 50=19735

    676883+309867=986750

    986750:50=19735