21.8 - (7 19/20-8 3/5) =

+1
Ответы (1)
  1. 13 марта, 10:33
    0
    21 8/10-7 19/20+8 3/5=22 (8/10-19/20+3/5) = 22 ((8*2-19+3*4) / 20)) = 22 9/20