1. |х+3|=0

2.|1+х|=0

3.|х-5|=0

4.|2-х|=0

5.|х-3|+0,5=0,5

6.|9+х|-0,7=-0,7

+3
Ответы (1)
  1. 8 августа, 14:52
    0
    1). х+3=0 Х=0-3 Х=-3 2) 1+х=0 Х=0-1 Х=-1 3) х-5=0 х=0+5 х=0 4) 2-х=0 х=0+2 х=2 5) х-3+0,5=0,5 Х=0,5-0,5+3 Х=3 6) 9+х-0,7=-0,7 Х=-0,7+0,7-9 Х=-9 х=5 4)