3.7/9+5.1/6=

9.3/16+4.7/12+3.5/24=

+2
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 20:04
    0
    3 7/9 + 5 1/6 = 3 14/18 + 5 3/18 = 8 17/18

    9 3/16 + 4 7/12 + 3 5/24 = 9 9/48 + 4 28/48 + 3 10/48 = 16 47/48