1/2 + (4/5 - 0.3) решите плис

+1
Ответы (1)
  1. 16 мая, 21:39
    0
    1/2 + (4/5 - 3/10) = 1/2 + (8/10 - 3/10) = 1/2 + 5/10 = 5/10+5/10 = 10/10 = 1