8,25:1,1 - (3-2,8*3/7) : 0,6=

+4
Ответы (1)
  1. 22 июня, 08:08
    0
    1) 2,8*3/7=2,8*3:7=8,4:7=1,2

    2) 3-1,2=1,8

    3) 1,8:0,6=3

    4) 8,25:1,1=7,5

    5) 7,5-3=4,5