2 (4-1,9z) = 0,8-0,2z

+2
Ответы (1)
  1. 20 июля, 05:59
    0
    8-3.8z=0.8-0.2z

    -3.8z+0.2z=-8+0.8

    -3.6z=-7.2

    z=2