1 5/7-6/7=

2 2/7-6/7=

3 4/7=

2 2/7-1 5/7

3 4/7-1 5/7=

3 4/7-2 2/7=

+1
Ответы (1)
  1. 28 июня, 06:24
    0
    1) 12/7-6/7=6/7

    2) 16/7-6/7=10/7=1 3/7

    3) 25/7

    4) 16/7-12/7=4/7

    5) 25/7-12/7=13/7=1 6/7

    6) 25/7-16/7=9/7=1 2/7